Tisztelt Hölgyem, Uram!
A Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara (BKIK), a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) kilenc egyetemmel (BGE, Debreceni Egyetem, ELTE, MATE, METU, Pécsi Tudományegyetem, Széchenyi István Egyetem, a Szegedi Tudományegyetem és a Selye János Egyetem), valamint a Humán Szakemberek Országos Szövetsége (HSZOSZ), az Informatikai Vállalkozások Szövetsége (IVSZ – Szövetség a digitális gazdaságért), a Változás- és Válságmenedzserek Országos Egyesülete (VOE) és az Országos Humán Egyesület (OHE) szakmai közreműködésével felmérést végez. Arra keressük a választ, hogy az elmúlt két év koronavírus kríziséből való kilábalás után, a közelmúltban bekövetkezett orosz-ukrán háború nyomán milyen hatásokkal számolnak Önök a vállalatuk/szervezetük gazdálkodása, menedzselése és HR területén.
Arra kérjük Önt, hogy ossza meg ezekkel a változásokkal kapcsolatos szakmai észrevételeit és tapasztalatait a következőkben olvasható kérdőív kitöltésével. Részvételével hozzájárul ahhoz, hogy a kamarai és szövetségi szolgáltatásaink egyre szakszerűbbé váljanak és vállalataink/szervezeteink minél jobban megállják helyüket a hazai és a nemzetközi versenyben.
Kérjük, szakítson időt (kb. 5 percet) a következő 12 kérdés végig olvasására és megválaszolására, és 2022. június 25-ig juttassa őket vissza hozzánk. A felmérésben való részvétel önkéntes és díjmentes, az adatokat bizalmasan kezeljük, melyet a Titoktartási nyilatkozatunkkal is megerősítünk. A felmérésről kutatási jelentés készül, amit megkap minden válaszadó szervezet.
Az elektronikus kérdőívünk egyszerű és egyértelmű kérdéseket tartalmaz. Ahol egyszerre több válasz is adható, azt külön feltüntettük. A kérdések felett, illetve alatt található „Következő”, vagy „Előző” feliratra kattintva navigálhat a lapok között. A felsorolás formájában megadott válaszok közül kérjük, jelölje be a megfelelőt. Ha válasza nem egyezik meg a felsoroltak közül egyikkel sem, azt az egyéb pontban legyen szíves megfogalmazni. A kérdések egy részénél 1-5-ig terjedő skála segítségével lehet válaszolni, mellyel a fontosságot lehet kifejezni. Ilyenkor az adott állítás mérlegelése után kérjük, jelölje be a megfelelőnek ítélt értéket.
A kérdőív indításakor az Ön számítógépén elindul az internetböngésző program, és szükséges, hogy az internetkapcsolat aktív legyen. Amennyiben megjelenik egy belépési adatokat kérő ablak, ez csak a böngésző lassú indulása miatt történhet. Ebben az esetben ne zárja be a böngészőprogramot, hanem indítsa újra a kérdőívet. Az indításhoz kattintson az oldal alján lévő Következő gombra.
Ha Ön nem kedveli vagy nem él az elektronikus kitöltés lehetőségével, akkor kérjük, töltse le az Önnek pdf formában megküldött kérdőívet és válaszolja meg azt hagyományos módon és küldje el az abban megadott címre.
Ha a kutatásunkkal kapcsolatban bármilyen kérdése lenne, akkor kérjük, keresse Dr. Poór Józsefet (kutatás vezetője) a 06-20-464-9168 telefonszámon, vagy a poorjf@t-online.hu e-mail címen.
Pató Gáborné
Szűcs Beáta
egyetemi docens
ELTE
|
Dajnoki Krisztina
egyetemi docens
Debreceni Egyetem
|
Szabó Szilvia
egyetemi docens
METU
|
Tóth Arnold
egyetemi docens,
BGE
|
Mikáczó Andrea
egyetemi docens
Szabó-Szentgróti Gábor
egyetemi docens
Kőmüves Zsolt
egyetemi docens
MATE
|
Konczosné Szombathelyi Márta
egyetemi tanár
Széchenyi István Egyetem
|
Fata László
elnök
OHE
|
Poór József
egyetemi tanár
HSZOSZ, BKIK
kutatás vezetője
SJE, MATE
|
Zászlós Tibor
alelnök
NAK
|
Csókay Ákos
BKIK
főtitkár
|
Prof. Dr. Noszkay Erzsébet
VOE
elnök
|
Tajthy Krisztina
IVSZ
főtitkár
|
Jarjabka Ákos
egyetemi docens
Pécsi Tudományegyetem
|
Majó Petri Zoltán
egyetemi docens
Szegedi Tudományegyetem
|